19. nov. 2020 kl. 13:22

Trenere og foreldrekontakt 2020 2021

 

Lag Trenere Mailadresse Telefon Foreldrekontakt Mailadresse Telefon
Ballek Anne Kathrine Bjørge abjorge75@hotmail.com 92083380      
  Ken Vidar Lund   90926126      
             
J/G 8 Fredrik Falkenberg fredrik.falkenberg@gmail.com 95250270      
  Stian Brattland stian@brattland.no 45807222      
             
J 10 Fredrik Falkenberg fredrik.falkenberg@gmail.com 95250270      
  Cecilie Modalen cecilie.modalen@gmail.com 41576671      
  Rebekka Larsen (Hjelpetrener) rebekka.larsen02@gmail.com 48255687      
             
J 11 Anita Lund anita@lundfoto.no   Marianne Hafslund mariannehafslund@gmail.com 90663171
             
             
J/G 12 og J13 Anne Kathrine Bjørge abjorge75@hotmail.com 92083380 Anne Bjørge abjorge75@hotmail.com 92083380
  Merethe Rislaa merethe@rislaa.com 90688582      
  Richard Ekhaugen richard.ekhaugen@rikstoto.no 99693624      
BLI MEDLEM
GRASROTANDELEN
Brukernavn (medlemsnr):
Passord:

Ikke medlem? Registrer deg her