04. sep. 2019 kl. 12:18

Trenere og foreldrekontakter 2019 2020

 

Lag Trenere Mailadresse Telefon Foreldrekontakt Mailadresse Telefon
Ballek Petter Lund petter@cardea.as 41457517      
  Nina Frigstad Johansen nina.frigstad.johansen@gmail.com 90099541      
  Christelle C. Buene crick013@hotmail.com 94241255      
             
J/G 7 Fredrik Falkenberg fredrik.falkenberg@gmail.com 95250270 Espen Frikstad efrikstad@hotmail.com 98256202
  Petter Lund petter.lund@cardea.as 41457517      
  Stian Brattland stian@brattland.no 45807222      
             
J/G 9 Fredrik Falkenberg fredrik.falkenberg@gmail.com 95250270      
  Cecilie Modalen cecmod@broadpark.no 41576671      
             
J 10 Ole Jørgen Løvland olejorgen@lovland.no 92154288      
  Irene Løvland irene.hansen123@gmail.com 97616879      
             
J/G11 Anne Kathrine Bjørge abjorge75@hotmail.com 92083380 Anne Bjørge abjorge75@hotmail.com 92083380
  Merethe Rislaa merethe@rislaa.com 90688582      
  Richard Ekhaugen richard.ekhaugen@rikstoto.no 99693624      
                    
J12 Irene Løvland (lagleder) irene.hansen123@gmail.com 97616879 Irene Løvland irene.hansen123@gmail.com 97616879
  Karin Homdrom (omberamming) karin1234@hotmail.no 94000010      
             
J14 Raymond Thomassen raymond@modalen.as 90976896 Karin Homdrom karin1234@hotmail.com 94000010
  Thomas Ribe Tobiassen trt.energy@me.com 94874205      
             
BLI MEDLEM
GRASROTANDELEN
Brukernavn (medlemsnr):
Passord:

Ikke medlem? Registrer deg her